EnglishČeštinaDeutsch

Nadcházející události

• Nejsou žádné události.

Obec umoznuje pristup do registru Czechpoint

• Průvodce Luhačovským zálesím

Turnaj v malé kopané a otevření hřiště

V páteční podvečer 17.8. proběhlo slavnostní otevření víceúčelového hřiště, které doprovázel tradiční turnaj složek, letos v malé kopané. Zmíněny (a v několika případech i předvedeny) byly všechny sporty, které je možné na novém hřišti hrát, a také systém registrace zájemců. O hřiště budou pečovat obecní zaměstnanci Lubomír Bača a Pavel Novotný.

Po oficiálním otevření proběhlo krátké utkání házenkářek ze Zlína a dále pak tenisový duel mezi Terezou Koplovou a Jiřím Manou. Po pauze následovaly poslední 4 hry malé kopané. K dobré náladě přispěl i komentátor Leoš Pavlůsek, který vtipně a leckdy i odborně komentoval všechny zápasy.

Výsledky turnaje složek v malé kopané z roku 2018:

1.      Velký Ořechov A (fotbalisté)

2.      Hasiči „B“

3.      Velký Ořechov – stará garda (fotbalisté)

4.      Hasiči „C“

Na závěr mi dovolte, abych poděkoval za perfektně odvedenou práci těm, kteří se podíleli na organizaci této akce. Děkuji rozhodčímu Jardovi Mikeskovi, který přijel odpískat turnaj, i když se termín třikrát měnilJ. Díky patří i hasičům a ostatním organizátorům za zajištění zázemí a za vytrvalou obsluhu u občerstvení. V neposlední řadě  také Pavlu Koplovi, který podpořil myšlenku spojit turnaj a otevření hřiště a zajistil komentátora a účast týmu házenkářek.

Mé veliké díky směřuje všem soutěžícím a hlavně k divákům, kteří v tomto parném počasí přišli v hojném počtu fandit a pobavit se. Věřím, že i oni toto hřiště budou využívat ke sportu i zábavě.